Çalışma Saatlerimiz

İzmir Karabağlar Bilimkent Anaokulu Çalışma SaatleriKURUMUMUZ 07:00 – 19:00 SAATLERİ ARASINDA AÇIKTIR

Hakkımızda

Bilim kent Anaokulu, gelişen dünyanın gerekli kıldığı donanıma sahip, yenilikçi, çalışkan, araştırmacı paylaşımcı, girişimci, çevresini fark edebilen, sorgulamayı bilen, kendisiyle ve yaşadığı toplumla barışık, yaratıcılığı gelişmiş kişilikli nesillerin yetişmesini hedeflemiştir……

Servis Hizmetimiz

Servis hizmetimiz, profesyonel okul servisi anlayışıyla servis araçlarımız çocukların güvenliği için tüm donanımlara sahip olup deneyimli hostesler eşliğinde hizmet vermektedir. Servis şoförlerimiz ve hosteslerimiz akademimizce pedagojik eğitimden geçmiş, sürücülerimiz SRC belgesine sahiptirler. Okul servislerimiz, ’’Milli Eğitim Bakanlığı Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği’’ ile belirlenen standartlar çerçevesinde hizmet vermektedir.

Güvenlik

BilimKent Anaokulu, çocuklarımızın güvenliğine verdiği önem ile de iddialıdır. Öğrencilerin bulunduğu sınıf ortamları ve koridorlardaki bölümlerdeki sivri, keskin köşe ve yüzeyler, onlara zarar vermeyecek şekilde düzenlenmiştir. Güvenlik önlemlerimiz bahçe kapısından başlar, çocuğunuzu teslim aldığınız zamana kadar titizlikle sürer. Okul Personeli tarafından tanınmayan kişiler veya bize hakkında bilgi vermediğiniz yakınlarınız, öğrencilerimizin bulunduğu bölümlere kabul edilmez. Çocuklarınız, sizden teyit alınmadıkça diğer yakınlarınıza teslim edilmez. Kurumumuz, bahçe ve okul içi Kamera Sistemi ile 24 saat koruma altındadır.